Zakończenie roku szkolnego

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 23

Zakończenie roku szkolnego

23 czerwca 2023 roku odbyło się zakończenie roku szkolnego 2022/23. Pogoda nie pozwoliła na zorganizowanie uroczystości na świeżym powietrzu. Nie przeszkodziło to jednak w stworzeniu miłej, a nawet nostalgicznej atmosfery spotkania. Rozpoczęło się ono nastrojowym koncertem gitarowym w wykonaniu ucznia klasy pierwszej, Piotra Krawczykiewicza. Następnie, w imieniu wszystkich zebranych, głos zabrała uczennica klasy trzeciej, Aleksandra Lachawiec, by podziękować Panu Dyrektorowi, Ryszardowi Zacharskiemu za wieloletnią opiekę nad szkołą, za godną naśladowania postawę, otwartość i serce włożone w każde działanie na rzecz uczniów, rodziców, grona pedagogicznego oraz wszystkich pracowników szkoły. Było to bowiem ostatnie zakończenie roku z udziałem Pana Dyrektora, który przez ponad 30 lat dbał o naszą szkołę.

Następnie wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody dla najlepszych uczniów naszego liceum. Dziś otrzymali świadectwa wszyscy uczniowie, bowiem od dziś zaczynają się wakacje.

Życzymy więc wszystkim spokojnego i radosnego wypoczynku!!!

Do zobaczenia we wrześniu.

Skip to content