Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 23

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Nowy rok szkolny 2023/24 w SLO 23 był wyjątkowo uroczysty. Uczniowie klasy czwartej, jako gospodarze uroczystości, przygotowali ciekawy program artystyczny. Znalazły się w nim elementy wspomnieniowe – pożegnaliśmy bowiem wakacje – nie zabrakło też nadziei na udany nowy rok pracy. Jak co roku, nasza szkoła przywitała w swoich progach uczniów klas pierwszych – w tym roku utworzono trzy nowe klasy. Dalsza część spotkania obfitowała w wiele emocji. Był to bowiem czas, w którym dotychczasowy dyrektor szkoły, Pan Ryszard Zacharski, po ponad trzydziestu latach pracy na tym stanowisku, oficjalnie i bardzo uroczyście, przekazał sprawowanie pieczy nad szkołą nowej dyrektor – Pani Marii Borkowskiej. Wręczając bukiet róż, Pan Dyrektor życzył obecnej Pani Dyrektor wielu owocnych i pomyślnych lat kierowania naszą szkołą.

Skip to content