Uroczyste zakończenie roku dla maturzystów

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 23

Uroczyste zakończenie roku dla maturzystów

6 czerwca 2023 roku, w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas maturalnych. Tak naprawdę było to pożegnanie starszych koleżanek i kolegów przygotowane przez uczniów klasy trzeciej. Absolwenci naszego liceum odebrali świadectwa ukończenia liceum, podziękowali także za wspólne cztery lata w murach naszej szkoły gronu pedagogicznemu, a także młodszym koleżankom i kolegom.

Spotkanie zakończyło się posadzeniem kasztanowca na skwerze przed budynkiem szkoły. Pomysł ten zainicjowali oraz zrealizowali uczniowie klasy IVB, przy współudziale rodziców oraz wychowawczyni, Pani Wandy Kamińskiej.

To piękny gest, a kwitnący kasztanowiec będzie od tej pory sygnalizował początek egzaminów maturalnych przyszłym pokoleniom uczniów naszego liceum.

Skip to content