Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 23

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

1 września 2022 roku o godzinie 10.00 w naszym liceum rozpoczęła się inauguracja nowego roku szkolnego 2022/23. Gospodarzami uroczystości byli uczniowie klasy IV b wraz z wychowawczynią, Panią Wandą Kamińską. Po ciekawej, pełnej refleksji części artystycznej głos zabrał Dyrektor szkoły, Pan Ryszard Zacharski. Na wstępie przywitał on zebranych uczniów i grono pedagogiczne, prezentując nowych nauczycieli. Ważnym punktem uroczystości było niewątpliwie ciepłe przyjęcie uczniów klasy pierwszej oraz pozostałych nowych uczniów, którzy od tego roku będą uczęszczać do naszego liceum.

Od jutra rozpoczną się zajęcia lekcyjne zgodne z planem lekcji.

Mocno trzymamy kciuki za wyniki nauczania wszystkich uczniów. Oby ten rok szkolny dał satysfakcję z pracy uczniom oraz nauczycielom. Oby obfitował w jak najwięcej miłych chwil.

Skip to content