Rajd Historyczny

Rajd Historyczny

No i wystartowaliśmy!

W sobotę 2q kwietnia 2012r., reprezentacja naszej szkoły jako patrol 645, jak co roku wzięła udział w Rajdzie Historycznym Szlakiem Naszej Historii. Szkołę dzielnie reprezentowali: Aleksandra Koźbiał I gim., Kamila Orłowska II gim., Ewelina Suwalska III gim., Tomasz Kaczorowski II LO, Julia Płońska II LO, Weronika Sznajder II LO, Erwin Szymański II LO, pod opieka nauczycielki p. Anety Mackiewicz.

Przemierzając trasę ulicami Pruszkowa, odwiedziliśmy cztery miejsca pamięci. Przy każdym z nich przypomnieliśmy  historię danego miejsca oraz wykonaliśmy przydzielone nam zadania. Trasę ukończyliśmy po około 4 godzinach z maksymalna liczba punktów 20. Nie zabrakło również wielu wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Wielkie brawa dla uczestników. Teraz czekamy na wyniki!

Opiekun: Aneta Mackiewicz