Sukces naszego tegorocznego absolwenta

Sukces naszego tegorocznego absolwenta

Z wielką radością chcemy poinformować o sukcesie naszego tegorocznego absolwenta, Mikołaja Dąbrowskiego, który został studentem prestiżowej niemieckiej uczelni HS Mannheim na kierunku „Bachelor Electrical Engineering International”. Poniżej zamieszczamy fragment z listu z podziękowaniami przesłanymi do naszego liceum przez rodziców Mikołaja:

Z dużą radością informujemy, że Mikołaj Dąbrowski został studentem HS Mannheim na studiach dziennych licencjackich na kierunku Bachelor Electrical Engineering International. Pierwszy rok nauki odbywa się w jęz. angielskim a od drugiego roku w większości po niemiecku. Mikołaj otrzymał łącznie 5 akceptacji z uczelni niemieckich o podobnych profilach międzynarodowych […] Bardzo dziękujemy Panu Dyrektorowi Ryszardowi Zacharskiemu oraz całemu gronu nauczycielskiemu, pracownikom administracji za wszelką pomoc jakiej Państwo udzielili bezpośrednio czy pośrednio Mikołajowi Dąbrowskiemu.

Dziękujemy i pozdrawiamy,

Ewa i Janusz Dąbrowscy

Jeszcze raz gratulujemy sukcesu Mikołajowi i życzymy powodzenia na kolejnym etapie nauki!