Kacper Pruszkowski –  udział w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Judo

Kacper Pruszkowski –  udział w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Judo

W dniach 27-29.04.2022 w Białymstoku odbywała się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Judo – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Do zawodów zakwalifikował się zawodnik UKS Ulisses Team Pruszków, a zarazem uczeń naszej szkoły, Kacper Pruszkowski, który jako jedyny zawodnik reprezentował Powiat Pruszkowski w tych zawodach. Tym razem Kacper musiał uznać wyższość rywali, ale sam fakt, że wystąpił w gronie 24 najlepszych zawodników w Polsce w kategorii juniora młodszego do 66 kg, w roczniku 2005/2006 jest sukcesem. Warto wspomnieć , że Kacper rywalizował z zawodnikami o rok starszymi, więc w przyszłym roku będzie miał szansę na rewanż. Jest więc nadzieja, że doświadczenie zdobyte na zawodach zaprocentuje w przyszłości.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za przyszłe sukcesy !!!