Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 23

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Pierwszego września 2021 roku o godzinie 10.00 nasza szkoła (uczniowie i grono pedagogiczne SLO 23) uroczyście rozpoczęła nowy rok szkolny 2021/2022. Po odśpiewaniu hymnu państwowego przez zebranych, uczniowie klasy trzeciej powitali wszystkich obecnych, by następnie oddać głos dyrektorowi szkoły, Panu Ryszardowi Zacharskiemu oraz prezesowi Obywatelskiego Towarzystwa Edukacyjnego, Panu Jerzemu Zielińskiemu. Panowie życzyli uczniom wielu sukcesów w nauce. Pan dyrektor poinformował również, że wszyscy tegoroczni abiturienci naszej szkoły zdali maturę w pierwszym terminie.

Życzymy wszystkim uczniom naszej szkoły owocnej nauki w bieżącym roku szkolnym.

Skip to content