Wigilia szkolna

Wigilia szkolna

Spotkania wigilijne w naszej szkole to już tradycja. W piątek 20 grudnia, jak co roku, spotkaliśmy się w świątecznej atmosferze. Rozpoczęliśmy od wigilii klasowych, podczas których dzieliliśmy się opłatkiem, składając sobie życzenia. Na stołach nie zabrakło pierogów, pierników i innych świątecznych pyszności. Uczniowie zadbali również o wystrój sal. Następnie spotkaliśmy się w szerszym gronie, na wspólnym kolędowaniu przy choince. Punktem kulminacyjnym tego dnia, był świąteczny apel, podczas którego, uczniowie klasy I a przedstawili tradycje bożonarodzeniowe z innych stron świata. Pan Dyrektor złożył wszystkim zebranym życzenia . Tego dnia można było poczuć prawdziwie rodzinną i domową atmosferę.