Pożegnanie maturzystów

Pożegnanie maturzystów

Już po zakończonych maturach pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów naszej szkoły. W piątek 7 czerwca odbyła się uroczystość, podczas której maturzyści otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy II , w której przywołane zostały wspólnie spędzone chwile w murach szkoły i na wycieczkach. Nie zabrakło również życzeń dla naszych absolwentów, do których dołączyli się również  Prezes Obywatelskiego Towarzystwa Edukacyjnego dr Jerzy Zieliński oraz Pan Dyrektor Ryszard Zacharski. Po wręczeniu  świadectw oraz nagród dla najlepszych uczniów,  głos zabrali absolwenci, dziękując Panu Dyrektorowi, wychowawczyni, nauczycielom oraz rodzicom za trud wychowania i poświęcony czas.