Akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

W piątek 26 kwietnia odbyła się  akademia z okazji  Święta Narodowego Trzeciego Maja, którą  przygotowała klasa II b . Podczas uroczystości uczniowie przypomnieli fakty historyczne związane z  uchwaleniem pierwszej polskiej konstytucji.

Był to szczególny dzień dla uczniów klasy trzeciej, którzy po raz ostatni uczestniczyli z nami w uroczystości szkolnej. Podczas apelu młodzież klas II  złożyła życzenia wszystkim maturzystom, którzy w prezencie od młodszych kolegów otrzymali pamiątkowe długopisy. Do życzeń dołączył się również  Pan Dyrektor Ryszard Zacharski, który w swoim wystąpieniu życzył wszystkim dobrych wyników na egzaminie dojrzałości. Po uroczystości był również czas na pamiątkowe zdjęcie z wychowawcą.