Tytuł wiarygodnej szkoły dla SLO 23

Tytuł wiarygodnej szkoły dla SLO 23

Szanowni Państwo!
W imieniu Kapituły Ogólnopolskiego Programu Wiarygodna Szkoła pragniemy Państwa poinformować, że Społeczne Liceum  Ogólnokształcące nr 23 w Pruszkowie otrzymało wyróżnienie Wiarygodnej Szkoły. Uczestnicząc w programie, szkoła spełniła warunki zawarte w regulaminie i jest w stanie zapewnić właściwy poziom edukacyjny, wychowawczy, a także podjęła szereg działań, które zapewniły bezpieczeństwo swoim uczniom.
Posiadanie certyfikatu sprzyja budowaniu pozytywnego wizerunku szkoły zarówno w gminie oraz powiecie, jak i w całym regionie. Dzięki wyróżnieniu uczestnik programu wzmacnia również swoją pozycję wśród innych szkół, jako wiarygodny partner w edukacji oraz podkreśla prestiż szkoły, bezpieczeństwo jego uczniów oraz fakt, że jest ona prowadzona na wysokim poziomie.
W związku z powyższym składamy serdeczne gratulacje i życzymy wielu sukcesóww dalszej działalności.

oryginalny list w sprawie przyznania tytułu wiarygodnej szkoły list WSz