SREBRNE MUSZKIETY 2016 – EDYCJA WOJEWÓDZKA

SREBRNE MUSZKIETY 2016 – EDYCJA WOJEWÓDZKA

Po zwycięstwie w  rejonowych zawodach strzeleckich w Warszawie,  gimnazjaliści  z naszej szkoły wystartowała 10 maja w Siedlcach w LV Zawodach Wojewódzkich „O Srebrne Muszkiety”. Reprezentowali  stolicę i centralnie położone powiaty Mazowsza. Rywalizowali ambitnie i bez kompleksów w konkurencji – karabin sportowy /ksp -40/ z doświadczonymi uczniami szkół ponadgimnazjalnych  Siedlec, Płocka , Kadzidła. Zajęli szóste miejsce z bardzo dobrymi jak na debiutantów wynikami indywidualnymi: Kordian BANASZEK – 321pkt., Andrzej FRANKOWSKI – 313pkt.,Arkadiusz ŻUKOWSKI – 274pkt. Zdobyli cenne doświadczenie, przyjrzeli się technikom strzeleckim rywali , ubiorom i broni z jakiej strzelali. Dziękujemy strzelcom za godne reprezentowanie Gimnazjum Społecznego, rejonu warszawskiego  i prawdziwie zaangażowaną postawę w walce o najlepszy sportowy wynik.

Opiekun: Henryk Bakalarski