Konkurs fotograficzny „Wiosna, cieplejszy wieje wiatr”

Konkurs fotograficzny „Wiosna, cieplejszy wieje wiatr”

„WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR”

Konkurs fotograficzny dla uczniów naszego gimnazjum i liceum z okazji 1 dnia wiosny.

Zrób zdjęcie do jednej z dwóch konkursowych kategorii:

1. „Zielono mam w głowie i fiołki w niej kwitną…..” – nastroje wiosenne, wiosna w głowie i sercu
  2. „…Świat wcale nie jest mdły, niech no tylko zakwitną jabłonie”- po zimie przyroda budzi się do życia

Krótki regulamin konkursu:

1. Każdy może zgłosić do konkursu od 1 do 3 samodzielnie wykonanych zdjęć.
  2. Zdjęcia nie muszą być „profesjonalne”, przyjmujemy również zdjęcia wykonane telefonem komórkowymJ
  3. Prace należy zgłosić do jednej z dwóch, wyżej wymienionych kategorii.
  4. Fotografie muszą być wydrukowane (samodzielnie lub w zakładzie fotograficznym ) w rozmiarze…
  5. Zdjęcie należy włożyć do koperty (podpisanej imieniem i nazwiskiem autora, tytułem pracy oraz informacją do jakiej kategorii jest zgłoszone) i dostarczyć do P. Anny Sekuły lub do sekretariatu szkoły.
  6. Czekamy na zgłoszenia do 17 marca ( czwartek).
  7. Jury w składzie: Wanda Kamińska, Anna Sekuła, Małgorzata Głowacka, wyłoni  laureatów.
  8. Wyniki zostaną ogłoszone 21 marca. Tego dnia wszyscy uczniowie mogą wziąć udział w przyznaniu nagrody publiczności. Na zwycięzców czekają dyplomy, nagrody i laury.

ZAPRASZAMY!