Pierwsze miejsce, konkurs promujący zasady savoir – vivre

Pierwsze miejsce, konkurs promujący zasady savoir – vivre

Nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w ogólnopolskim konkursie na film promujący zasady savoir-vivre’u: Od ignoranta do eleganta. Konkurs organizuje Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Łódzkiego Kuratora Oświaty. Klasa pierwsza przygotowała „Bajkę o Księciu Chamisławie”, która to, ku naszej wielkiej radości, zdobyła pierwsze miejsce. W przygotowaniu filmu brali udział wszyscy uczniowie klasy pierwszej, niektórzy pomagali pisać scenariusz, inni występowali, jeszcze inni pełnili rolę montażysty czy reżysera. Gala wręczenia nagród była wspaniale zorganizowana, po gali zaś mieliśmy okazję zwiedzić nowoczesny i imponujący budynek Solparku, który jest siedzibą Zespołu Szkół. Filmik można obejrzeć również na naszej głównej stronie pod hasłem Szkolne Video Tour.