Dzień Sportu

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 23

Dzień Sportu

1 czerwca 2015 r. odbył się festyn dla uczniów naszej szkoły. Pod czujnym okiem nauczycieli młodzież połączyła zabawę ze sportem. Taneczna muzyka zachęcała wszystkich do wzięcia udziału w konkurencjach sportowych. Prawdziwa rywalizacja rozpoczęła się już podczas turnieju piłki ręcznej, który wyśmienicie komentował nauczyciel wf, pan Jacek Elżanowski. Dopingowi i oklaskom nie było końca. Uczniowie gimnazjum dzielnie walczyli do samego końca, jednak tę konkurencję wygrali uczniowie liceum. Nikt nie był smutny z powodu porażki, ponieważ liczyła się tylko dobra zabawa i integracja, a po wyczerpującym meczu uczniowie udali się na słodki poczęstunek.

Po przyjemnym odpoczynku rozpoczął się mecz piłki rzucanej z udziałem nauczycielek z naszej szkoły: pani Małgorzaty Głowackiej, pani Anety Mackiewicz i pani Anny Rabeckiej. Wszyscy zawodnicy docenili zaangażowanie pedagogów i połączyli swe siły w walce o zwycięstwo. Niestety zwycięzca mógł być tylko jeden i po zaciętej tym razem grze palma pierwszeństwa przypadła uczniom liceum. Tego dnia jednak wygranymi byli wszyscy uczestnicy festynu, gdyż uczestniczyli oni w miłym spotkaniu i świetnej zabawie. Ten dzień był dla naszych uczniów nie tylko Dniem Dziecka, ale także prawdziwym dniem integracji gimnazjalistów z licealistami. To wydarzenie na długo pozostanie w naszej pamięci.

Skip to content