II edycja Konkursu Historyczno – Literackiego

II edycja Konkursu Historyczno – Literackiego

II edycja Konkursu Historyczno-Literackiego Pierwszy dzień wolności zorganizowanego przez Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 23 i Gimnazjum Społeczne w Pruszkowie, została rozstrzygnięta.

W konkursie wzięli udział uczniowie szóstych klas szkół podstawowych i gimnazjów powiatu pruszkowskiego.

Wyniki konkursu:

I miejsce zajęła Gabriela Sadowy, uczennica Szkoły Podstawowej nr 8 im. Władysława Broniewskiego w Pruszkowie

II miejsce przypadło Gabrieli Nicińskiej ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Pruszkowie

III miejsce zajęła Paulina Wysocka – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Pruszkowie

Dziękujemy za wzięcie udziału i gratulujemy najlepszym!
Nagrody dla zwycięzców oraz podziękowania dla pozostałych uczestników i ich opiekunów zostaną dostarczone w najbliższym czasie.

Mamy nadzieję, że kolejne edycje Konkursu będą cieszyć się zainteresowaniem ze strony uczniów, zachęcamy do współpracy z naszą szkołą.