Wyniki I edycji Konkursu Historyczno – Literackiego

Wyniki I edycji Konkursu Historyczno – Literackiego

I edycja Konkursu Historyczno – Literackiego „Pierwszy dzień wolności” zorganizowanego przez Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 23 i Gimnazjum Społeczne w Pruszkowie, została rozstrzygnięta.

W konkursie wzięli udział uczniowie z gimnazjów i liceów powiatu pruszkowskiego.

I miejsce zdobyła uczennica pierwszej klasy Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie

II miejsce przypadło w udziale uczniowi trzeciej klasy Gimnazjum im. 36 Pułku Piechoty Legii Akademickiej w Otrębusach.

III miejsce zajęła uczennica trzeciej klasy Gimnazjum im. 36 Pułku Piechoty Legii Akademickiej w Otrębusach

Wyróżnienie otrzymał uczeń trzeciej klasy Publicznego Gimnazjum nr 3 im. Miry Zimińskiej – Sygietyńskiej w Pruszkowie

Gratulujemy!

Nagrody dla zwycięzców oraz dyplomy i podziękowania dla pozostałych uczestników i ich opiekunów zostaną dostarczone w najbliższym czasie.

Mamy nadzieję, że kolejne edycje Konkursu będą cieszyć się zainteresowaniem ze strony uczniów, zachęcamy do współpracy z naszą szkołą. Organizatorzy