Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca  o godz. 11.00 odbyła się  uroczystość zakończenia  zajęć  dydaktycznych w roku szkolnego 2017/2018.  Wzięli w niej udział Dyrektor Szkoły pan Ryszard Zacharski, prezes Obywatelskiego Towarzystwa Edukacyjnego pan Jerzy Zieliński, uczniowie , rodzice i  nauczyciele.  Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej przygotowanej przez klasę I LO. Następnie  pan Dyrektor  podsumował pracę w minionym roku szkolnym oraz wręczył  świadectwa uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce. W dniu dzisiejszym pożegnaliśmy również uczniów 3 klasy gimnazjum. Wychowawcy klas wręczyli  na forum szkoły nagrody za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce . Wszystkim życzymy  udanych wakacji.